• -
  • Akce
  • -
  • Škola v přírodě - středa 20. 4. 2022

Škola v přírodě - středa 20. 4. 2022

20.04.2022

zprávičky z 2. dne

Neprobudilo nás sluníčko ani zpěv ptáků, ale za časného svítání štěbetání dětí. Před snídaní jsme tedy stihli hygienu, úklid i rozcvičku. Děti se nasytily bohatou snídaní dle libosti (vítězily křupinky a kuličky s mlékem a domácí koblížky). Za dopoledne si děti vyrobily trička, "napsaly" pohledy a vycházkou po Radvanicích jsme došli k poště a děti vám je poslaly. Uvidíme, zda dorazí do Hradce dříve než my.:-)

Po obědě (rizoto), četbě pohádky a krátkém odpočinku jsme se i přes vytrvalý deštík vypravili na "druhou loupežnickou výpravu" na motivy pohádky "Zvířátka a loupežníci". Stopovali jsme loupežnickou bandu, plnili zvířecí úkoly a nakonci nesměl chybět ani "diamantový poklad". V cíli u vývalého dolu Celestýn za námi přijela pořádková policie z Hradce (díky obětavému tatínkovi panu Aleši Jahelkovi) s ukázkou zásahu, dýmovnicemi a ... odvážliví dobrovolníci z řad dětí si i zastříleli. Policistům se zželelo:-) zmoklé výpravy pidižvíků a na 4x nás odvozili zpět do penzionu. Deset hrdinů však do cíle dorazilo po svých. Celá výprava byla po zásluze řádně odměněna.

Po večeři (brambory, obalovaný květák) si děti vyplnily deníčky a následovala důkladná hygiena a pohádka. Snad budou děti dostatečně uťapkané a pospí si déle:-)

pozn. motivační pohádka dne "Zvířátka a loupežníci"

 

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 696
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.