• -
  • Sportovní, výtvarné a hudební soutěže MŠ

Sportovní, výtvarné a hudební soutěže MŠ

Sportovní soutěže: 

Mateřská škola se každoročně zapojuje do sportovních soutěží hradeckých mateřských škol. Pořádáme Atletické hrátky, Plavecké štafety a Čertovské hrátky. Kromě toho se účastníme fotbalového a hokejbalového turnaje.

Cíl projektu

Rozvíjet pohybovou gramotnost dětí předškolního věku, vychovávat děti v duchu fair play, umět přijímat výhru i porážku, spolupracovat v týmu.

Výtvarné soutěže:

 Mateřská škola se každoročně zapojuje do několika výtvarných soutěží v rámci našeho města, kraje i republiky. Máme již několik ocenění:-) 

Hudební soutěže: 

V roce 2016 vznikl v naší mateřské škole pěvecký sbor Kosáček. Má za sebou řadu úspěšných individuálních i sborových hudebních a literárně hudebních vystoupení. Účastnil se i přehlídky dětských sborů Mateřinka a pěvecké soutěže Zlatý slavíček. Spolupracujeme i s královéhradeckým sborem Jitro, účastníme se společných koncertů. V roce 2021 vznikl v mateřské škole i pěvecký soubor dětí 3 - 4 roky s názvem Kuřátka.

 

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 3
Celkem: 1218
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.