• -
  • Akce
  • -
  • Škola v přírodě - pátek 22. 4. 2022

Škola v přírodě - pátek 22. 4. 2022

22.04.2022

zprávičky ze 4. dne

Tak nakonec nás sluníčko přeci jen probudilo. Děti si chtěly poslední den užít naplno, tak většina vstala již před šestou hodinou. Stihli jsme tedy do snídaně sbalit pár kufrů i rozcvičku. Hlavní akce dne "balení" se rozpoutala hned po snídani. Byli jsme ale "šikovní" a v 9.15 už stály kufry u dveří a my jsme mohli vyrazit ještě do terénu. Procházkou jsme se rozloučili s Radvanicemi, děti si pohrály na hřišti a ještě jsme je naučili střílet z luku a kuše.

Sotva jsme dojedli výtečný oběd (rajsou omáčku s těstovinami a masovými koulemi), už na nás čekal autobus. Nacpali jsme ho zavazadly i dětmi a hurá domů. Cestou někteří podřimovali, někteří sledovali pohádku, a tak většinu z nich udivilo, že autobus dorazil do Malšovic.

A co na závěr? Přežili jsme všichni, děti byly statečné a většina z nich vcelku samostatná. Některým by pilování sebeobsluhy a samostatnosti vzhledem k blížícímu se nástupu do školy rozhodně neuškodilo:-)

Pokud v kufrech najdete něco, co vám přebývá, doneste do školky a vyměníme. Přestože jsme prosily, aby byly věci podepsané, málokdo "úkol" splnil. Je těžké balit, když si děti věci ani nepoznají.

Doufáme, že se dětem v Radvanicích líbilo a budou samy vyprávět. Kdyby pozapomněly, pomohou jejich vzpomínkové deníčky.

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 32
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.