• -
  • Akce
  • -
  • Škola v přírodě - čtvrtek 21. 4. 2022

Škola v přírodě - čtvrtek 21. 4. 2022

21.04.2022

zprávičky z 3. dne

První den bez deště! Huráááááá!!! Sluníčko sice nesvítilo, ale i zimní bundy jsme mohli nechat v kufrech:-) 

Po snídani jsme vyráběli dalekohledy (však máme výhledy na Stolové hory) a korálky pro Rumcajsovu Manku (ale i pro mamky:-) Pak jsme šli řádit do místní sportovní haly: kluci si zahráli fotbálek, děvčata roztáčela obruče a švihadla... Po dobrém obědě (zeleninová polévka, pečené kuře s bramborem), jsme si přečetli úryvky z pohádky Lotrando a Zubejda, zazpívali hity z této pohádky a hlavně rozdali a přečetli pohledy z domova. Moc děkujeme, ukáplo i pár slziček dojetí.

Po krátkém odpočinku jsme se vypravili na třetí loupežnickou výpravu ke sluji loupežníka Lotranda na hřbetu Žaltmanu. Děti měli splnit pět úkolů a za ně získat pět loupežníků do party. V závěru se musely vyšplhat ke skalám a najít poklad. Cesta zpět z kopečka utekla rychle, tak si děti stihly postavit i lesní domečky a pohrát si na louce.

Po večeři (buchtičky s krémem) děti "napsaly" deníčky, naplnily si měšce drahokamy a penízky z pokladu.

Čeká nás ještě sprchování a pro odvážlivce stezka odvahy.

P.S. Nakonec se našlo 21 odvážlivců, kteří vydrželi do tmy a (skoro) se nebáli samostatně projít světýlkovou cestu a vyzvednout si poklad u strašlivého loupežníka.

pozn. motivační pohádka dne "Lotrando a Zubejda"

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 512
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.