Pohádkové lyžování

05.10.2021

Kontrola seznamu přihlášených.

U vstupu do MŠ Štefcova bude od 6. 10. do 15. 10. pro kontrolu vyvěšen seznam přihlášených lyžařů. Prosím, zkontrolujte. Vyřizuji omluvu, že první 2 dny nefungoval přihlašovací systém, takže mohou některé přihlášky chybět. Pokud v seznamu své dítě nenajdete nebo by se chtěl ještě někdo dopřihlásit, je to možné, ale již jen emailem (ms@stefcova.cz) - do 15. 10. 2021 - vyplnit přiloženou tabulku, kterou poslat v příloze zpět. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud situace dovolí, proběhne pro zájemce z řad dětí na MŠ Štefcova (třída Studánka, Červánek, Hvězdička a Větrník) ve dnech 24. - 28. 1. 2022 pětidenní lyžařský kurz ve spolupráci s lyžařskou školou. Jezdíme na dopoledne (cca 2 h lyžování), na pozdější oběd se vracíme do MŠ. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje (označte v přihlášce!!! - cena 350 Kč na celý kurz). Cena kurzu s ohledem na zdražení dopravy a pojištění je 2 300 Kč.

další informace na www.pohadkovelyzovani.cz

Dokumenty ke stažení

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 164
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.