• -
  • Aktuality
  • -
  • Informace k platbě za lyžařský kurz

Informace k platbě za lyžařský kurz

05.01.2022

Formuláře k žádosti o vrácení peněz v případě nemoci či nařízené karantény naleznete na stránkách www.pohadkovelyzovani.cz.

Ve spolupráci se společností Kooperativa pojišťovna, a.s., v případě zrušení cestovní služby (celého týdenního kurzu) z vážných zdravotních důvodů a nebude-li možné zajistit adekvátního náhradníka, poskytne pojišťovna pojistné plnění do výše 80% celkové výše stornopoplatku. K vyřízení pojistné události je NUTNÉ vyplnit příslušný formulář s potvrzením od lékaře a dodat ho organizátorce akce do posledního dne konání kurzu! Pokud máte zájem o pojistnou náhradu, je nutné k lékaři zajít.

Pokud dítě onemocní během kurzu (akutní onemocnění – první tři dny dny), vztahuje se pojištění nevyužité cestovní služby na náhradu doložených nákladů uznaných pojišťovnou na nespotřebované cestovní služby ve výši 80%. V tomto případě je nutné toto IHNED nahlásit organizátorce akce a také dodat do posledního dne konání kurzu vyplněný příslušný formulář! Onemocní-li v ostatní dny, nebude možná jiná náhrada, protože nemůžeme ovlivnit již zaplacené výdaje za dopravu a skupinovou výuku. Děkujeme za pochopení. Výše uvedené platí, je-li zaplaceno kurzovné k datu splatnosti!!!

Formuláře pro pojišťovnu ke stažení:
Přerušení cesty
Zrušení cesty

Postup vyplnění formuláře pro pojišťovnu:

  1. Je nutné vyplnit kolonku B.
  2. Dále datum kurzu, zaplacenou částku.
  3. Dole číslo účtu kam vracet peníze  a podpis.
  4. Přiložit potvrzení od lékaře nebo nechat potvrdit kolonku ve formuláři.
  5. Do konce kurzu předat pedagogům.

Dokumenty ke stažení

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 123
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.