• -
  • Aktuality
  • -
  • Aktuální informace k lyžařskému kurzu

Aktuální informace k lyžařskému kurzu

18.01.2023

Lyžařský kurz bude!

Dobrý den,

lyžařský kurz proběhne v řádném termínu, tj. 23. – 27. 1. Vzhledem k počasí není lyžařský areál Formánky, kde se měl kurz konat, schopen vysněžit sjezdovky a otevřít je pro lyžaře.  Výcvik lyžování bude přesunut do skiareálu Černý důl (pokud se situace na Formánkách před kurzem nebo i během kurzu nezlepší). Nicméně v tomto areálu není dostatečné zázemí pro převlékání dětí do lyžařské výstroje, autobus by tedy děti vozil do původního areálu Formánky, zde by si vzaly helmy a rukavice a nasvačily se. Poté přejedeme do cca 15 minut vzdáleného Černého dolu, kde děti přezujeme do lyžáků ve venkovním krytém stanu, a bude následovat výuka. Po výuce se vrátíme na Formánky pro batohy a pojedeme zpět do Hradce. Je tedy nutné počítat se zdržením cca 45 minut na návrat do MŠ. Zkušenější lyžaři by potom jezdili v areálu Sporty na Černé hoře

Vzhledem k takto nestandardní situaci je nutné, abychom měli kompletně přichystanou půjčovnu pro děti, které ji mají nahlášenou, a to již v pátek 20. 1. Abychom se vyhnuli jakýmkoli komplikacím v pondělí při zahájení kurzu, je tedy třeba dětem vyzkoušet lyžáky již v pátek odpoledne. Zkoušení proběhne ve třídě Červánek mezi 14 a 15 h. Je tedy nutná účast těch dětí, které žádaly půjčení vybavení. Zkoušku zajistíme. Pokud dítě v MŠ v pátek nebude přítomno, dostavte se s ním v tomto čase na vyzkoušení lyžáků.

Ostatní informace prezentované na informační schůzce platí. Dopolední svačinky mají děti odhlášené, vezou si vlastní! Sraz u MŠ nejpozději 6:50, bus odjíždí v 7:00. Informace k platbě zašle lyžařská škola.

Za organizátory Taťána Metelková, tel. 725 781 552

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 143
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.