• -
  • Akce
  • -
  • Školka v přírodě - 3. den

Školka v přírodě - 3. den

24.04.2024

Posíláme třetí pozdrav z Radvanic. Počasí se nakonec nesešlo s předpovědí - žádná chumelenice, dešťovánice či slejvák se nekonaly. Ráno děti pospaly déle, první ptáčata se probudila až:-) v 6 h. Po lehkém úklidu a rozcvičce se děti nahrnuly na snídani a vybílily švédský stůl. Po snídani k nám přijel pošťák s pohledy z domova a káplo i pár slziček. Některé děti (a nebylo jich málo) byly překvapeny, že jim nepřišel pohled, který včera vhodily do místní schránky:-). Z obavy ze špatného počasí jsme vyrazily na pohádkový výlet raději dopoledne. Dračí stezka s úkoly nás tentokrát provedla úpatím Jestřebích hor až nad radvanickou sjezdovku. A když jsme seběhli dolů, čekal děti tentokrát poklad ve formě dračích vajíček.

Po dobrém obědě (uzený vývar, svíčková s knedlíkem) jsme nechaly děti chvilku odpočinout na pokojích (už to nekteré potřebují) a poté se pustili do vyrábění vlků z Červené Karkulky. Aby si děti užily i místní tělocvičny, tak jsme zařadili sportování zde - fotbálek, obruče, švihadla... to byste koukali, jaké psí kusy s tímto náčiním vymyslí:-) Před večeří (rizoto) jsme ještě řádně oslavili Ríšovy narozeniny, místní ochotnice udělala dětem krátký naučně zábavný program o žábách a děti popsaly "zážitky" cestovní deníček. 

Po večeři nás ještě čeká pyžamová diskotéka, pohádka, odměňování ... a snad se alepoň trochu vyspíme na zítřejší balení a tahání kufrů s patra dolů a k autobusu.

Až budete vybalovat, buďte, prosíme, shovívaví. Nebude-li nějaký kousek oblečení či pár bot váš, přineste do školky... a třeba tam najdete i to, co chybí vám:-):-) Nezmokli jsme (hurá!!!), takže oblečení vezeme suché. 

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 1
Celkem: 281
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.