• -
  • Akce
  • -
  • Školka v přírodě - 2. den

Školka v přírodě - 2. den

23.04.2024

Tak máme (skoro) za sebou druhý den. Omlouváme se za pozdější zprávu, ale opravdu nestíháme. Den je plný aktivit s dětmi. Ráno děti vstávaly časně (některé už po 5. hodině). Takže jsme do snídaně stihli úklid:-) i rozcvičku. Snídaně byla vskutku královská, prostě na co jen pomyslíte. V kurzu byla jak jinak než nutela s rohlíkem a různé cerálie s mlékem. Poté jsme nechali ještě hoďku prohřát venkovní vzduch ranním sluníčkem - zatím jsme vyráběli  pohádková památeční trička a královské koruny. A pak už hurá ven. Nejdříve jsme se vydali na výpravu za místní poštovní schránkou, kam děti vhodily své pohledy (určitě budete překvapeni, jaké vám - snad - dorazí:-))

Zbytek dopoledne jsme strávili sportováním na místním hřišti. Po dobrém obědě (hrachovka, bramborová kaše a kuřecí řízek) jsme nenechali děti ani odpočinout, využili jsme slunečného dne a vypravili se na cca 5km dlouhou pohádkovou cestu s Křemílkem a Vochomůrkou. Děti byly statečné - žádné skuhrání na bolavé nožky - společně splnily všechny dovednostní a vědomostní úkoly a našly (samozřejmě) poklad. Před večeří (domácí plnějahodové knedlíky) jsme ještě řádně oslavili jmeniny všech pěti Vojtíků a "napsali" cestovní deníček.

Skoro hodinu nám zabralo sprchování a následný úklid ručníků, hledání majitelů poházených slipů ... Po dlouhé pohádce O Sněhurce děti zalezly do postýlek. Ale program ještě nekončí: pro odvážlivce jdeme chystat stezku odvahy.

KONTAKT

e-mail: ms@stefcova.cz
Zobrazit mapu
Statistika přístupů
Dnes: 2
Celkem: 461
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.